Fri Nov 23
|
W
|
Shakopee
|
Dakotah Rink 2 - Wishbone Classic
|
|
Fri Nov 23
|
T
|
Westonka
|
Dakotah Rink 1 - Wishbone Classic
|
|
Sat Nov 24
|
L
|
Woodbury Black
|
Dakotah Rink 2 - Wishbone Classic
|
|
Sun Nov 25
|
L
|
PL Squirt B1 Gold
|
Dakotah Rink 2 - Wishbone Classic
|
|
Sat Dec 1
|
W
|
@
Edina
|
Braemar South
|
|
Mon Dec 3
|
L
|
PL Squirt B1 Gold
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 1
|
|
Fri Dec 7
|
W
|
Waconia
|
West. St Paul Arena - Salute to Hockey
|
|
Sat Dec 8
|
W
|
Cottage Grove Black
|
West St. Paul Arena - Salute to Hockey
|
|
Sat Dec 8
|
W
|
Farmington Black
|
St Thomas Academy - Salute to Hockey
|
|
Sun Dec 9
|
W
|
Gurnee, IL
|
West St. Paul Arena - Salute to Hockey - Championship
|
|
Sun Dec 16
|
W
|
@
New Prague
|
New Prague
|
|
Fri Dec 21
|
T
|
Minnetonka Blue
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 2
|
|
Fri Jan 4
|
W
|
Little Falls
|
Fogerty Ice Arena - North Rink - Panther Classic
|
|
Sat Jan 5
|
L
|
Mahtomedi
|
Fogerty Ice Arena - North Rink - Panther Classic
|
|
Sun Jan 6
|
L
|
Rosemount Green
|
Fogerty Ice Arena - North Rink - Panther Classic
|
|
Fri Jan 11
|
T
|
@
Eden Prairie
|
EP #2
|
|
Sun Jan 13
|
L
|
@
Chaska/Chan Gold
|
Victoria West
|
|
Tue Jan 15
|
L
|
@
PL SQB1 Gold
|
Dakotah 2
|
|
Sat Jan 19
|
L
|
@
Minnetonka Black
|
Minnetonka Rink B
|
|
Tue Jan 22
|
L
|
@
Chaska/Chan Purple
|
Victoria West
|
|
Sat Jan 26
|
T
|
Eden Prairie
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 2
|
|
Tue Jan 29
|
L
|
Shakopee
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 1
|
|
Fri Feb 1
|
L
|
Rogers B1 Blue
|
Essentia Health Sports Center - Gold Medal Rink - Brainerd Tournament
|
|
Sat Feb 2
|
W
|
@
Brainerd B1 Blue
|
Essentia Health Sports Center - Civic Center Rink - Brainerd Tournament
|
|
Sat Feb 2
|
L
|
@
Minneapolis B1 Orange
|
Essentia Health Sports Center - Gold Medal Rink - Brainerd Tournament
|
|
Sun Feb 3
|
L
|
@
Princeton
|
Essentia Health Sports Center - Gold Medal Rink - Brainerd Tournament
|
|
Sat Feb 9
|
L
|
Chaska/Chan Gold
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 1
|
|
Mon Feb 11
|
L
|
@
Waconia
|
Waconia
|
|
Sun Feb 24
|
L
|
Minnetonka Black
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 2
|
|
Tue Feb 26
|
W
|
New Prague
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 1
|
|
Thu Feb 28
|
L
|
Edina
|
Dakotah Sport and Fitness: Rink 1
|
|
Wed Mar 6
|
W
|
Waconia
|
Bloomington Ice Garden - Rink 3 - D6 Playoffs
|
|
Sat Mar 9
|
W
|
New Prague
|
Bloomington Ice Garden - Rink 2 - D6 Playoffs
|
|
Sun Mar 10
|
W
|
New Prague
|
Bloomington Ice Garden - Rink 1 - D6 Playoffs
|
|